22 aastat kogemust ujuvkaidega
Toodame aastas 4500 m ujuvkaisid
18 spetsialisti tööl ja sind aitamas
Top Marine'i tooted on jõudnud 22 riiki
Top Marine OÜ +372 5304 4000 info@topmarine.ee

Monoliitkai ja paadipoid Hollola paadiklubi sadamasse; Hirvisaari saar, Soome

„Top Marine tegutses Hollola paadiklubi pakkumiskutsele vastamisel ja läbirääkimistel väga professionaalselt: tehtud tööde ja tootmise tutvustused lisasid veendumust firma usaldusväärsuses ja projekti õnnestumises.

Nii tegevjuht kui ka projektijuht arvestasid igati meie vajaduste ja soovidega. Top Marine pidas kinni oma lubadustest ja täitis kõik lepingust tulenevad kohustused laitmatult. Ka hinna ja kvaliteedi suhe oli igati paigas.

Seetõttu julgen soovitada Top Marine’i ka teistele ettevõtetele ja jahtklubidele ning olengi juba soovitanud!

Kokkuvõtteks võin öelda, et tegemist on eeskujuliku ettevõttega, kes leiab kindlasti uusi kliente ja tehinguid, kasvõi siinsamas Soomes Päijänne järve kallastel“.

Jouko Chrons 
Kommodoor

Hollola paadiklubi ajaloost

Hollola paadiklubi loodi 1985. aastal. 2020. aasta alguses oli liikmeid 149. Klubi on Soome Purjetamise ja Paadisõidu Liidu liige.

Klubi kodusadam asub Messiläs Hollola vallas, kus on ka klubimaja nimega „Loistomessi“. Isikliku sadama soetas klubi omale Päijänne järvel asuvale Hirvisaari saarele 1996. aastal. Sinna on rajatud sildumiskohad klubiliikmete alustele, saun, grillimiskoht, kaks ööbimismaja ja WCd.

Tehtud tööd

Lepingu sõlmisime 2018. aasta sügisel ning kaide paigaldamist alustasime novembri alguses. Sadam valmis 16. novembril 2018.

Tööde juures oli väljakutseks toodete transportimine Hirvisaari saarele, sest teekond Päijänne järvel oli pikk ja aeganõudev. Lisaks panid meie paigaldusmeeskonna korduvalt proovile novembrile omased tormised ilmad.

Tööde käigus vahetasime välja vana amortiseerunud puitkai uue L-kujulise monoliitkai vastu. Nii tekkis juurde poidega ankrukohti ja lainete eest kaitstumaid kohti monoliitkai taga.

Kokku paigaldasime kaks 2,4 x 12 meetrist monoliitkaid ja nendega risti veel ühe samade mõõtmetega monoliitkai. Turvaliseks sildumiseks lisasime kaidele vendrid ning aluste mugavaks kinnitamiseks postpollarid.

Aluste ankurdamine on lahendatud üheteistkümne 120 liitrise poiga, mida hoiavad kindlalt paigal 2000 kg betoonankrud.

Miks valida Top Marine?

Tippkvaliteet
100% toote tundmine
Teenindus, mis hoolib
Turvalisus ja keskkonnahoid
Professionaalne paigaldus
Aus hind
Tarnekiirus
Standardiseeritus
Suhtumine
Top Marine ujuvkaid +372 5304 4000 info@topmarine.ee
Küsi abi eksperdilt