Noblessneri jahisadam - Top Marine

Juhtiv ujuvkailahenduste tarnija Põhjamaades

Ujuvkaide terviklahendused jahi- jm sadamatesse projekteerimisest teostuseni.

Kompromissitu kvaliteet ja professionaalsus

Projekteerime, toodame oma tehases ja paigaldame kohapeal ujuvkaide terviklahendused “võtmed kätte” põhimõttel.

Üle 20 aasta kogemust omal alal.

Ükski projekt pole meie jaoks liiga keeruline.

Väljakutsed innustavad meid ning üle kahe aastakümne ja kümnete tuhandete kaimeetrite pikkune kogemus aitab meil edukalt planeerida ja teostada kuitahes suuri projekte.

 • Kaunase jahisadam - Top Marine

Võtmed kätte

Projekteerimine, tootmine, paigaldus ja hooldus – kõik ühest kohast. Me ei tee järeleandmisi kvaliteedis ning järgime oma tootmises ISO 9001 kvaliteedijuhtimise standardi ja ISO 14000 keskkonnastandardi nõudeid.

Kakumäen sataman valmistuminen

Laadi alla tasuta juhend

Meie koostatud juhendist leiad kokkuvõtte kõigist asjaoludest, mida tuleks ujuvkailahenduste planeerimisel arvestada. Teadet saates nõustud meie privaatsuspoliitikaga.

  • Jahisadama ja ujuvlahenduste planeerimine

  Kliendid räägivad

  Loe, mida ütlevad meie rahulolevad kliendid:
  • “Valisime oma projekti teostajaks Top Marine’i kui parima pakkuja. Koostöö käigus paistsid eriti positiivselt silma tarnekindlus, usaldusväärsus ja professionaalne projekteerimine. Soovitame Top Marine’i kailahendusi ka teistele ettevõtetele!”

   Göran Berghem, Omanik & sadamakapten, Baggö Marina, Tammisaari

  • “Koostöö on olnud väga ladus nii hinnapakkumise, projekteerimise, ettevalmistustööde kui ka paigaldamise ning järelteeninduse etappides. Insenertehniliste lahenduste väljapakkumise osas on tegemist professionaalidega, kes kuulavad samal ajal ja võtavad arvesse ka kliendi mõtteid. Tähelepanuväärne on ka Top Marine töötajate asjatundlikkus ja lahenduste otsimise oskus.”

   René Allik, Jahtklubi ülem, MTÜ Kalevi Jahtklubi, Tallinn

  • “Top Marine pidas kinni oma lubadustest ja täitis kõik lepingust tulenevad kohustused laitmatult. Ka hinna ja kvaliteedi suhe oli igati paigas.
   Seetõttu julgen soovitada Top Marine’i ka teistele ettevõtetele ja jahtklubidele ning olengi juba soovitanud!
   Kokkuvõtteks võin öelda, et tegemist on eeskujuliku ettevõttega, kes leiab kindlasti uusi kliente ja tehinguid, kasvõi siinsamas Soomes Päijänne järve kallastel.”

   Jouko Chrons, Kommodoor, Hollolla paadiklubi

  • “Kõik asjad tehti õigeaegselt ja täpselt, hilinemised tulenesid meist endist. Teenindus on sõbralik, kommunikatsioon lihtne, telefonikõnedele ja sõnumitele vastatakse kiiresti. Ka paigaldajate meeskond väärib kiitust oma teeninduse ja professionaalse tegutsemisega! Jah, me soovitame Top Marinet kohe päris kindlasti! Nii nagu eelmiselgi aastal jäi kogu projektist hea ja positiivne mulje. Kvaliteet on hea ja teenindus suurepärane!”

   Satu Korpela, Aednik, Jämsä linn

  Referentsid

  • Top Marine referentsid - Baggö Marina

   Baggö Marina

   Tammisaari, Soome 59°53’21.00’’N 23°30’48.00’’E

   218 kaimeetrit, 122 paadikohta

  • Top Marine referentsid - Kalevi jahtklubi

   Kalevin Jahtklubi

   Tallinna, Eesti 59°28’13.80’’N 24°49’6.00’’E

   378 kaimeetrit, 150 paadikohta

  • Top Marine referentsid - Pajulahti paadisadam

   Pajulahti paadisdam

   Jämsä, Soome 61°47’01.9”N 25°25’07.0”E

   80 kaimeetrit, 74 paadikohta

  • Top Marine referentsid - Haven Kakumäe

   Haven Kakumäe

   Tallinna, Eesti 59°27’06″N 24°36’30″E

   1 137 kaimeetrit, 300 paadikohta

  • Top Marine referentsid - Riia City Yacht Club

   City Yacht Club Marina

   Riia, Läti 56°58’10’’N 24°05’42’’E

   800 kaimeetrit, 108 paadikohta

  • Top Marine referentsid - Strängnäsi külalissadam

   Strängnäsi külalissadam

   Strängnäs, Ruotsi 59°37’89.40’’N 17°02’61.13’’E

   179 kaimeetrit, 110 paadikohta

  • Top Marine referentsid - Väinjärve väliujula

   Väinjärve väliujula

   Väinjärv, Eesti 58°56′24.01”N 26°5′14.57”E

   4-rajaline 25 meetrine ujumisbassein ja hüppetorn

  Tutvu meiega lähemalt

  Meie eriala on ujuvkailahenduste tarnimine koos lisavarustusega “võtmed kätte” põhimõttel. Tänu oma enam kui 20-aastasele kogemusele oleme saanud juhtivaks paadisildade ja ujuvkaide tarnijaks Balti riikides ja Põhjamaades.

  Võta meiega julgelt ühendust, et saaksime aidata sind projekti planeerimisel ja teostusel.

  Oleme Põhjamaades ellu viinud arvukalt väliujulate jm ujumisrajatiste projekte. Väliujulate ehitusmoodulitena kasutame harilikult kergemaid ujuvkaisid ja paadisildu, aga vahel ka suuremaid betoonist monoliitkaisid. Hüppetornid, päevitamisalad ja ujumisrajad suurendavad oluliselt ujumiskoha atraktiivsust.

  Loe lähemalt, kuidas väliujula muudab ujumiskoha turvalisemaks ja atraktiivsemaks.

  Meie valikust leiad kvaliteetsed ujuvkaid paljudeks erinevateks kasutusotstarveteks ja vajadusteks. Õigesti valitud lisavarustus muudab sadama- ja kailahendused terviklikult viimistletuteks ja omanäolisteks ning võimaldab neil teenida kasutajaid parimal võimalikul viisil.

  Lisateavet selle kohta, millega ujuvkai valimisel arvestada

  Meie meeskond ühendab endas aastakümnete pikkuse väärtusliku inseneriala oskusteabe, mille näiteks on meie tegevjuht Andry Prodeli mehaanikainseneri kraad, mida tunnustati 2021. aastal üleeuroopalise kvalifikatsiooniraamistiku Europass digitunnistusega. Meie kogenud meeskond juhib kuitahes keerukaid ja nõudlikke projekte professionaalselt ja läbipaistvalt.

  Tutvu lähemalt meie projekteerimis- ja hankeprotsessiga

  Toodame kõik oma lahendusteks vajamineva oma tehases Eestis Näpil, kus on 4 000 m2 tootmispinda ja u 4 hektarit välist laopinda. Kasutame oma tootmises ainult kvaliteetseid materjale ja tootmismeetodeid, et võimaldada oma klientidele jätkusuutlikke ja keskkonnasõbralikke lahendusi – kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

  Tutvu lähemalt meie tootmisprotsessiga.

  Meie kogenud ja professionaalsed transpordi- ja paigaldusmeeskonnad tagavad kvaliteetse lõpptulemuse asukohast olenemata. Oleme harjunud töötama keerulistes tingimustes, igal aastaajal ja iga ilmaga!

  Oleme aastate jooksul ellu viinud projekte Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Poolas, Valgevenes, Rumeenias, Bulgaarias, Horvaatias, Saksamaal, Belgias, Hollandis, Fääri saartel, Suurbritannias, Iirimaal ja Portugalis.

  Meie standardiseeritud tootmisprotsess kindlustab, et kõik meilt tellitud tooted on ühtlaselt kõrge kvaliteediga. Järgime oma tegevuses ISO 9001 kvaliteedijuhtimise standardi ja ISO 14000 keskkonnastandardi nõudeid. Meie ettevõte on ka rahvusvahelise veetranspordi infrastruktuuriga tegeleva organisatsiooni PIANC (Maailma Veetransporditaristu Liit) liige. Järgime nende nõuandeid oma sadamarajatiste projekteerimisel.

  Lisaks teostasime 2022. aastal esimesed täiesti heitmevabad paigaldused.

  Top Marine on 2004. aastal rajatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, millel on tütarettevõte või alaline esindus lisaks Eestile ja Soomele ka Rootsis, Norras, Taanis, Lätis, Leedus, Saksamaal, Rumeenias ja Poolas. 2014. aastal tunnustati Top Marine’i Eesti ettevõtluse aastagaalal aasta ettevõtte ja aasta ekspordiettevõtte auhindadega.

  Rahvusvaheliste edasimüüjate kontaktandmed.