22 aastat kogemust ujuvkaidega
Toodame aastas 4500 m ujuvkaisid
18 spetsialisti tööl ja sind aitamas
Top Marine'i tooted on jõudnud 22 riiki
Top Marine OÜ +372 5304 4000 info@topmarine.ee

Lisavarustus

Et ujuvkaid oleks võimalikult mugav kasutada, pakume neile laias valikus lisavarustust.

Käimispoomid, torupoomid, paadipoid, ankurdamisvahendid, käigusillad, maatoed, redelid, käetoed ja pingid muudavad kai kasutamise hõlpsamaks ning laiendavad selle kasutusvõimalusi.

Miks need ei ole põhivarustuses? Sest ujuvkaid ise, inimeste vajadused ning looduslikud tingimused, millesse kaisid soovitakse, on väga erinevad. Lisavarustuse abil on võimalik just sinu vajadustele vastav komplekt kokku panna.

Näiteks võib sul vaja minna kas puidust või metallist käigusilda. Kumba täpsemalt, sõltub kai mudelist, selle kaugusest kaldast ning veetaseme kõikumise määrast.

Või ujumisredelid. Kas peaksid valima 4- või 7-astmelise sõltub sellest, kas kai, mille külge redelit soovid, on statsionaarne või mitte. Statsionaarsel kail püsib ka redel paigal ning madala veetaseme puhul ei pruugi 4-astmelisest piisata. Ujuvkai liigub aga veetasemega kaasa ning sellisel juhul on 4-astmeline redel paras.

Lisavarustuse abil saad ujuvkaid ka omanäolisemaks muuta, kasutades näiteks kaarsilda või päikesepatareidel töötavaid valgusteid.

Tooteid ja võimalusi on palju, aga sa ei pea õige valiku tegemise pärast muretsema. Meie spetsialistid teavad, milline lisavarustus millise kaitüübi ja sinu vajadustega kõige paremini klapib. Nemad räägivad sulle iga toote eelised lahti ning annavad soovitusi.

Tutvu erinevate võimalustega allolevatele tootekategooriatele vajutades ning anna meile oma soovidest teada.

Kliendid räägivad

Loe, mida ütlevad meie rahulolevad kliendid:
Baggo Marina hamnkapten Goran Berghem.

Valisime oma projekti teostajaks Top Marine’i kui parima pakkuja. Koostöö käigus paistsid eriti positiivselt silma tarnekindlus, usaldusväärsus ja professionaalne projekteerimine. Soovitame Top Marine'i kailahendusi ka teistele ettevõtetele!

Göran Berghem, Baggö Marina Omanik & sadamakapten

Valisime Top Marine meie projekti ellu viima pakkumiskonkursi alusel. Meil oli juba eelmisest aastast Vaheri kai paigaldusega seoses kogemus olemas ning see, et pakkumiskonkursil valisime teid, osutus heaks valikuks.
Kõik asjad tehti õigeaegselt ja täpselt, hilinemised tulenesid meist endist. Teenindus on sõbralik, kommunikatsioon lihtne, telefonikõnedele ja sõnumitele vastatakse kiiresti. Ka paigaldajate meeskond väärib kiitust oma teeninduse ja professionaalse tegutsemisega!
Jah, me soovitame Top Marinet kohe päris kindlasti! Nii nagu eelmiselgi aastal jäi kogu projektist hea ja positiivne mulje. Kvaliteet on hea ja teenindus suurepärane!

Satu Korpela Jämsä linna aednik

Top Marine tegutses pakkumiskutsele vastamisel ja läbirääkimistel väga professionaalselt: tehtud tööde ja tootmise tutvustused lisasid veendumust firma usaldusväärsuses ja projekti õnnestumises.
Nii tegevjuht kui ka projektijuht arvestasid igati meie vajaduste ja soovidega. Top Marine pidas kinni oma lubadustest ja täitis kõik lepingust tulenevad kohustused laitmatult. Ka hinna ja kvaliteedi suhe oli igati paigas.
Seetõttu julgen soovitada Top Marine'i ka teistele ettevõtetele ja jahtklubidele ning olengi juba soovitanud!
Kokkuvõtteks võin öelda, et tegemist on eeskujuliku ettevõttega, kes leiab kindlasti uusi kliente ja tehinguid, kasvõi siinsamas Soomes Päijänne järve kallastel.

Jouko Chrons, Hollola paadiklubi kommodoor

+372 5304 4000 info@topmarine.ee

Ujuvsilla ostmine ja väljavahetamine toimus väga sujuvalt. Kõigepealt saatsime uue silla kohta hinnapäringu ning Top Marine’is töötav müüja tuli kohapeale vaatama. Seejärel tehti meile hinnapakkumine, mis sisaldas ka joonist ja ajakava. Samuti oli hea teada, et mingeid lisatasusid enam juurde ei tule.
Silla paigaldamiseks kulus Top Marine’i meeskonnal ainult üks päev ning vana silla viisid nad ka minema.
Soovitan soojalt Top Marine’i

Ubbe Ek Vårby Nautiska Båtklubbi paadisildade eest vastutaja

+372 5304 4000 info@topmarine.ee

Omaniku ja ettevõtjana meretööstuses hindan ma kõrgelt kiiret tarneaega ning tippkvaliteeti. Tehes koostööd Top Marine’iga, võin olla kindel, et soetatud tooted vastavad minu nõudmistele. Lisaks on neil väga pädevad paigaldajad, kes on alati vaid ühe telefonikõne kaugusel

Johan Pedersén Ramsmora Varv & Marina ning Nässlingen Resorti tegevjuht

Rene Allik

Kalevi Jahtklubi kogemus Top Marinega on olnud igas mõttes nauditav ja seda ilma igasuguse ilustamiseta. Koostöö on olnud väga ladus nii hinnapakkumise, projekteerimise, ettevalmistustööde kui ka paigaldamise ning järelteeninduse etappides. Insenertehniliste lahenduste väljapakkumise osas on tegemist professionaalidega, kes kuulavad samal ajal ja võtavad arvesse ka kliendi mõtteid. Tähelepanuväärne on ka Top Marine töötajate asjatundlikkus ja lahenduste otsimise oskus ka nendes olukordades, kus on tegemist suurest ajasurvest tuleneva tööpingega, ootamatute probleemidega või tehniliste muudatuste jooksva sisseviimisega olemasolevasse projekti.

René Allik, MTÜ Kalevi Jahtklubi Jahtklubi ülem

Indrek Ilves

Rajades Kakumäele sadamat seadsime eesmärgiks luua parim 5-tärni merenduskeskus Soome lahes ning
Baltimaades. Idee elluviimiseks valisime partneriks kõige kompromissituma kaasamõtleja Top Marine.
Klientidele võime uhkusega öelda, et Haven Kakumäe sadam on planeeritud, disainitud ja toodetud Eestis.
Oleme väga rahul senise koostööga, aitäh Top Marine!

Indrek Ilves, Haven Kakumäe sadama direktor

+372 5304 4000 info@topmarine.ee

Sõbrad kinkisid mulle väikese ECO kai sünnipäevaks 2010. aastal. Kai panime paika talgute käigus ühe päevaga ja õhtul nautisime juba sauna. Kuni selle ajani olime Haanjas ehtsast suitsusaunast tiiki ujuma läinud mööda kallast, mis läks libedaks ja sisse välja käimine ei olnud mugav. Peale ujuvkai saamist on suitsusaunal hoopis teine mõnu. Ujumiskai pealt saab tiiki ja redelist välja lihtsalt. Kai vajab väga vähe hooldust. Vajadusel puhastan seda aga mitte rohkem kui kord paari aasta tagant. Kõige rohkem naudivad ujumiskaid loomulikult lapsed! Kui enne oli tiik lihtsalt lomp aia nurgas siis nüüd on vaba aja veetmine liikunud tiigi peale. Ujuvkai on väga vahva koht vaba aja veetmiseks – päevitamiseks, ujumiseks, grillimiseks, tähtede vaatamiseks ja niisama logelemiseks.
Soovitan Top Marine kogemusi ja kvaliteeti!

Andrus Vare

Miks valida Top Marine?

Tippkvaliteet
100% toote tundmine
Teenindus, mis hoolib
Turvalisus ja keskkonnahoid
Professionaalne paigaldus
Aus hind
Tarnekiirus
Standardiseeritus
Suhtumine
Top Marine ujuvkaid +372 5304 4000 info@topmarine.ee
Küsi abi eksperdilt