Paadisilla pakkumine 3 minutiga - Top Marine
22 aastat kogemust ujuvkaidega
Toodame aastas 4500 m ujuvkaisid
18 spetsialisti tööl ja sind aitamas
22 riiki on jõudnud Top Marine'i tooted
20 aastaga oleme tõusnud juhtivaks ujuvkaide täislahenduste pakkujaks Balti riikides ja Põhjamaades.

Paadisilla pakkumine 3 minutiga

Top Marine on välja töötanud maailmas unikaalse töövahendi millega iga klient saab endale lihtsalt ise koostada paadisilla pakkumine ja joonis. Tihti on nii, et nii tähtsa otsuse tegemisel, nagu on ujuvkai ostmine, tahad sa mõttega enne mängida ja erinevaid mooduseid proovida. Selle äpiga saate ise vaadata, millist lahendust soovite ja kui palju projekt  maksma läheb.

Paadisildade müügiäpi kasutamine on imelihtne. Mine lehele https://app.topmarine.ee. Esilehel on näha meie tootevalik. Kui sa pole päris kindel, milline toode sulle sobib siis loe kasulikke artikleid:

I etapp – vali koduriik

Kodulehele jõudes on esimeseks etapiks õige riigi valimine. Ekraani ülevale vasakule menüüle klikkides saad maa valiku. Õige riigi valikuga tagad, et hinnapakkumistes kasutatakse sinu koduriigi käibemaksu.

II etapp – vali sind huvitav tootegrupp ja tee joonis

Järgmise etapina kliki selle toote pildil, mis sind huvitab. Edasi avaneb sulle pakkumise tegemise platvorm. Vasakul on menüü, kus valikus on ainult need tooted, mis konkreetse kai mudeliga sobib. Alusta sobiva platvormi valikust. Ekraani all vasakul on nupud, millega saad ekraani pilti väiksemaks muuta.

Tee ekraani pilt väiksemaks ja paiguta ujuvkai paremast äärest, ehk maast, piisavale kaugusele.

Edasi liigu vasakpoolses menüüs allapoole ja vali järgmised tooted: võid lisada veel ujuvkai mooduleid, vali käigusild, maatugi ja lisavarustus.

Sul on võimalus ka kõiki tooteid keerata 90o kraadi, kui soovid näiteks T kujulist kaid projekteerida.

Pakkumise hinda saad jälgida ekraani all vasakul „Total price“ juures. Kui oled oma kaiga rahul siis on aeg vaadata kogu pakkumist. Selleks klõpsa noolega näidatud menüül ja sulle avaeb uus aken.

 

III etapp – vaata pakkumine üle ja saada

Vaata pakkumine üle ja korrigeeri vajadusel. Täida ära lahtrid: Name, E-mail ja Phone number ning päring ongi valmis meile saatmiseks.

Vajutades nuppu „Send us your Query“ saame me kohe sinu päringu kätte. Samas saad pdf vormis päringu ka endale meilile.  Meie insener vaatab su soovid üle ja võtab sinuga ühendust. Vajadusel teeb insener pakkumises parandusi, et kai ikka päriselus ka töötaks.

Artiklist oli kasu ja meeldis?

Artiklid, mis sind veel võiks huvitada

Miks valida Top Marine?

Tippkvaliteet
100% toote tundmine
Teenindus, mis hoolib
Turvalisus ja keskkonnahoid
Professionaalne paigaldus
Aus hind
Tarnekiirus
Standardiseeritus
Suhtumine
Küsi abi eksperdilt