Ujumiskai ECO kampaaniapakkumine
22 aastat kogemust ujuvkaidega
Toodame aastas 4500 m ujuvkaisid
18 spetsialisti tööl ja sind aitamas
22 riiki on jõudnud Top Marine'i tooted
20 aastaga oleme tõusnud juhtivaks ujuvkaide täislahenduste pakkujaks Balti riikides ja Põhjamaades.

Kampaania ujumiskai ECO-le

Pakume hooajasisest võimalust soetada endale ujuvkai soodsa hinnaga 1599 eurot.

Esimene kuumalaine on juba möödas ja peaks mõtlema kuidas ennast järgmistel kuumadel päevadel jahutada. Viimane aeg on endale tellida sauna juurde või ujumisranda kvaliteetne ja kauakestev ujuvkai.

Oleme müünud mudelit ujumiskai ECO juba 10 aastat kogu Läänemere regioonis, kokku üle 500 komplekti. Igal aastal toodab Top Marine oma tehases ja müüb umbes 3500m ujuvakid.

Ujumiskai ECO sobib sisemaa ujumiskohtadesse ja randadesse ujumis- või paadisillaks. Toodet ei soovita kasutada avamerel või kiire vooluga jõgedel.

Ujumiskai ECO planeerimisel soovitame lugeda neid kasulikke artikleid:

Moodulkonstruktsiooni on lihtne paigaldada ja transportida. 400l Eco ujukeid kasutades saab lihtsalt ehitada sobiva pikkuse ja kujuga paadisilla või silla üle veekogu.

Komplekti kuulub maatugi koos kruvivaiadega, käigusild 1x3m, ujumiskai ECO platvorm 2x3m, 4 astmeline kuumtsingitud ujumisredel, käetugi ja transport sinu poolt valitud kohta mandri Eestis.

Kampaania raames on transport sulle tasuta kui tellid enne 31.07.2020 ja ujuvkai ECO komplekt maksab 1599€! Kui vajad ujuvkaile veel lisavarustust – paadikinnitusrõngaid vendreid või muud siis tutvu Top Marine tootevalikuga www.topmarine.ee  ja küsi julgelt pakkumist lauri@topmarine.ee või helista +372 5362 6166.  Inspiratsiooni leiad artiklist „Koduse paadisilla lisavarustus – 6 toodet, mille paigaldamist kaaluda“.

Kuidas Ujumiskai ECO paigaldada?

Võite tellida paigalduse meilt, hinnaga 600€ või te saate tootega kaasa paigaldusjuhendi, et lihtsalt ja kergesti ujuvkai ise paigaldada. Vajate vaid akutrelli ja paari töökindaid!

Video ThumbnailPakume hooajasisest võimalust soetada endale ujuvkai soodsa hinnaga 1599 eurot. Esimene kuumalaine on juba möödas ja peaks mõtlema kuidas ennast järgmistel kuumadel päevadel jahutada. Viimane aeg on endale tellida sauna juurde või ujumisranda kvaliteetne ja kauakestev ujuvkai. Oleme müünud mudelit u

Enne kui otsustad loe ka artiklit: „Ujumissild – kas ehitada ise või osta valmislahendus?“.

Top Marine, võrreldes konkurentidega, kasutab ainult sõrmjätkatud HC4 klassi vaakumsurve meetodil immutatud oksavaba männipuitu, mis tagab tootele pikema ea ja palju parema väljanägemise.

Andu

„Sõbrad kinkisid mulle väikese ECO kai sünnipäevaks 2010. aastal. Kai panime paika talgute käigus ühe päevaga ja õhtul nautisime juba sauna.  Kuni selle ajani olime Haanjas ehtsast suitsusaunast tiiki ujuma läinud mööda kallast, mis läks libedaks ja sisse välja käimine ei olnud mugav. Peale ujuvkai saamist on suitsusaunal hoopis teine mõnu. Ujumiskai pealt saab tiiki ja redelist välja lihtsalt. Kai vajab väga vähe hooldust. Vajadusel puhastan seda aga mitte rohkem kui kord paari aasta tagant. Kõige rohkem naudivad ujumiskaid loomulikult lapsed! Kui enne oli tiik lihtsalt lomp aia nurgas siis nüüd on vaba aja veetmine  liikunud tiigi peale( tiik märkimisväärne koht vaba aja veetmiseks – päevitamiseks, ujumiseks, grillimiseks, tähtede vaatamiseks või niisama vedelemiseks.“

 Ujuvkaid on toodetud Top Marine tehases Näpil Lääne-Virumaal juhindudes ISO 9001 ja 14001 standardite nõuetest kasutades kvaliteetseid ja järeleproovitud materjale.

Lisaks saad standardmooduleid kasutades endale kokku panna sobiva pikkuse, kuju ja kandevõimega ujuvkai ning ujukeid võib edukalt kasutada ka ujuvsauna või -platvormi ehitamisel. Juba olemasolev kai on hiljem pikendatav nii pikkuses kui laiuses.

  • Soovid mõttes mõlkuvaid kailahendusi kiirelt läbi proovida? Tee seda meie veebirakenduses! Juhendi leiad vajadusel siit.
  • Oled tegev vesiehituse valdkonnas? Nii paadikaide kui ka kõikide teiste meie toodete mudelid on allalaetavad ProdLibi keskkonnas. Kasutusjuhend on leitav siin.

Miks valida Top Marine?

Tippkvaliteet
100% toote tundmine
Teenindus, mis hoolib
Turvalisus ja keskkonnahoid
Professionaalne paigaldus
Aus hind
Tarnekiirus
Standardiseeritus
Suhtumine
Küsi abi eksperdilt